SMART

  -  nr.1 w Twoim mieście


Witamy serdecznie wszystkich użytkowników pojazdów samochodowych
na oficjalnej prezentacji internetowej firmy SMART, zwanej dalej firmą.


Firma nasza jest spółką cywilną założoną w roku 2002 w Świebodzinie.
Od początku działalności firmy głównym jej sektorem jest branża motoryzacyjna. Warto także wspomnieć o istotnym uzupełnieniu działalności firmy, czym jest rozszerzenie oferty w postaci nowo wybudowanej i całkowicie wyposażonej w oparciu o najnowsze wymogi krajowych i unijnych władz ustawodawczych


STACJI KONTROLI POJAZDÓW


Jesteśmy jednym z pierwszych sklepów motoryzacyjnych w Świebodzinie - jeżeli nie pierwszym, który od początku swojej działalności posiada własny warsztat naprawczy mechaniki pojazdowej w którym nasi wykfalifikowani mechanicy z wielkim zaangażowaniem dokonują wszelakich napraw pojazdów samochodowych, co zostało i jest nadal potwierdzane dużą ilością w pełni usatysfakcjonowanych klientów ze Świebodzina i okolicy.


W naszym sklepie firmowym oferujemy szeroką gamę części zamiennych do państwa samochodu, olejów, smarów i płynów samochodowych zarówno zagranicznych, jak i polskich producentów. Posiadamy także duży wybór filtrów oleju, powietrza i benzyny, kosmetyków samochodowych, płynów eksploatacyjnych, akumulatorów, wycieraczek oraz wielu innych jakże niezbędnych akcesoriów do różnych pojazdów samochodowych.


Od początku naszej działalności staramy się poznawać potrzeby klienta tak, by zapewnić jemu jak najlepszy serwis i pomóc w rozwiązaniu problemu z jego samochodem. Dbamy także o bezpośredni kontakt z klientem, gwarantujemy fachową obsługę, służymy rzetelną informacją i fachową poradą. Produkty, które posiadamy w asortymencie i oferujemy naszym klientom, są zawsze najwyższej jakości lecz odpowiednio do istniejących przedziałów cenowych z których to pochodzą.


Serdecznie zapraszamy do firmy SMART -
do naszego sklepu, warsztatu samochodowego i stacji kontroli pojazdów.

 

ŻYCZYMY PAŃSTWU
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I BEZPIECZNEJ JAZDY !

WEBDESIGN - LEO
© 2012 SMART